Witamy naszych Klubowiczów.

Tym razem Noworoczne spotkanie Klubu odbyło się nietypowo, bo zostaliśmy zaproszeni do Restaurant Klein Zakopane na przedstawienie adaptacji powieści Sławomira Mrożka, Emigranci w reżyserii Hanna Grosfeld-Buda i wykonaniu Buda Staging Performance

W wydarzeniu wzięło udział też PNKV – Pools Nederlands Café Polsko Niderlandzkie Stowarzyszenie Kulturalne oraz Polonijne Centrum Przedsiębiorczości Integracji i Rozwoju z Emmerich Polonijne Centrum.

Przebiegało ono w świetnej atmosferze, Klubowicze powypełniali ankiety przy kubku gorącej kawy, a po obowiązkach i nawiązywaniu relacji biznesowych w celu współpracy, wymiany wiedzy, umiejętności, ugościła nas z pełną zapachów kuchnią pani Sophie Kruk-Kassowska. Osobom które nie były obecne, powiemy tylko że dużo straciły, było naprawdę miło i smacznie.

Przedstawienie Emigrantów odbyło się w skupieniu i ciszy, wszyscy byliśmy poruszeni wspaniałą grą aktorów, a po spektaklu mieliśmy okazję wspólnie podzielić się swoimi doświadczeniami z emigracji, było bardzo wzruszająco i pouczająco. Podczas dyskusji obraliśmy jeden priorytet, a jest nim potrzeba niesienia pomocy emigrującym tu rodakom.

Dziękujemy za przedstawienie i gościnę !!!!

Pozdrawiamy Zarząd Klubu Dobrego Biznesu
Klub Dobrego Biznesu – Biznes w Holandii